HALMAR Derrick rozkladací jedálenský stôl dub prírodný / čierna
528.00 €
Do obchodu
Moderne zariadený interiér si priam žiada moderný, nadčasový a masívny stôl, ktorý bude čerešničkou na torte a dominantným prvkom Vašej jedálne či kuchyne.... Celý popis
Popis
Moderne zariadený interiér si priam žiada moderný, nadčasový a masívny stôl, ktorý bude čerešničkou na torte a dominantným prvkom Vašej jedálne či kuchyne. Očarujúcim prvkom práve u Vás doma môže byť rozkladací jedálenský stôl DERRICK. Priestranná vrchná doska stola je vyrobená z MDF a prírodnej…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 71 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 160 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA 2 | 200 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 72 kg |
| HĹBKA | 90 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3389 m3 |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Derrick |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub prírodný / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / prírodná dyha / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub prírodný / čierna |
| MATERIÁL | MDF / prírodná dyha / práškovaná oceľ |