HALMAR Denver okrúhly jedálenský stôl biely mramor / biela
132.00 €
Do obchodu
Ak zariaďujete menšiu jedáleň či kuchyňu, okrúhly jedálenský stôl DENVER bude ideálnou voľbou pri výbere správneho stola. Je malý, ale praktický, funkčný a... Celý popis
Popis
Ak zariaďujete menšiu jedáleň či kuchyňu, okrúhly jedálenský stôl DENVER bude ideálnou voľbou pri výbere správneho stola. Je malý, ale praktický, funkčný a dizajnovo zaujímavý. Stôl stojí na jednej nohe vyrobenej z ocele s práškovým nástrekom bielej farby a vrchná doska stola je vyrobená…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 13 kg |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 11.5 kg |
| VÝŠKA | 73 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| HĹBKA | 80 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0794 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Denver |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely mramor / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely mramor / biela |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |