HALMAR Cyryl sklenený jedálenský stôl priehľadná / chrómová
97.00 €
Do obchodu
Malý a sympatický jedálenský stôl CYRYL je dodávaný v kruhovom prevedení. Jedálenský stôl je dostupný vo farebnom prevedení čiernej a chrómovej farby. Stôl je... Celý popis
Popis
Malý a sympatický jedálenský stôl CYRYL je dodávaný v kruhovom prevedení. Jedálenský stôl je dostupný vo farebnom prevedení čiernej a chrómovej farby. Stôl je vyrobený z chrómovej ocele, z ktorej je vyrobená noha stola a z číreho skla, z ktorého je vyrobená vrchná tabuľa s priemerom 80 cm. Cyryl je…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0488 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 80 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 28.5 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Cyryl |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | číra |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | chrómová |
| FARBA (SLOVNE) | priehľadná / chrómová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / kov |
| DRUH KOVU | oceľ |
| DRUH SKLA | číre |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | priehľadná / chrómová |
| MATERIÁL | sklo / kov |