HALMAR Colorado rozkladací jedálenský stôl dub zlatý / čierna
217.00 €
Do obchodu
Dizajn rozkladacieho jedálenského stola COLORADO sa hodí do každého štýlu interiéru. Vrchná doska stola vyrobená z dyhovanej MDF vo farbe dub zlatý stojí na... Celý popis
Popis
Dizajn rozkladacieho jedálenského stola COLORADO sa hodí do každého štýlu interiéru. Vrchná doska stola vyrobená z dyhovanej MDF vo farbe dub zlatý stojí na štyroch čiernych nožičkách. Vyrobené sú z ocele s práškovým nástrekom. Vďaka funkcii rozkladu môže za stolom pohodlne stolovať 4 až 6 osôb.…
Parametre
| VÝŠKA | 74 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 24.8 kg |
| ŠÍRKA 2 | 160 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0818 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 25.8 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Colorado |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 120 - 160 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub zlatý / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub zlatý / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |