HALMAR Cobalt jedálenský stôl dub wotan / čierna
173.00 €
Do obchodu
Jednoduchý a praktický, zároveň veľmi moderný a pevný jedálenský stôl COBALT zaujme svojou stavbou v industriálnom štýle. V dnešnej dobe sa tento štýl teší... Celý popis
Popis
Jednoduchý a praktický, zároveň veľmi moderný a pevný jedálenský stôl COBALT zaujme svojou stavbou v industriálnom štýle. V dnešnej dobe sa tento štýl teší veľkej obľube a pôsobí moderne. Stôl Cobalt tvoria elegantné čierne nohy, ktoré sú doplnené dyhovanou doskou vo farbe dub wotan. Za stôl sa…
Parametre
| HĹBKA | 68 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 20 kg |
| VÝŠKA | 77 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1424 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 19.5 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Cobalt |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub wotan / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD |