HALMAR Carmelo okrúhly jedálenský stôl orech / čierna
233.00 €
Do obchodu
Industriálny štýl je hitom tejto sezóny a je veľmi obľúbený v domácnostiach. Okrúhly jedálenský stôl CARMELO v industriálnom štýle skvele zapadne do modernej... Celý popis
Popis
Industriálny štýl je hitom tejto sezóny a je veľmi obľúbený v domácnostiach. Okrúhly jedálenský stôl CARMELO v industriálnom štýle skvele zapadne do modernej kuchyne či jedálne. Je vhodný však aj do hotelov, pracovní či iných priestorov. Materiál použitý na jeho výrobu je kombinácia MDF a prírodnej…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 100 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 27 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 25.5 kg |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1367 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Carmelo |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | orech / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / prírodná dyha / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 3 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | orech / čierna |
| MATERIÁL | MDF / prírodná dyha / práškovaná oceľ |