HALMAR Capello rozkladací jedálenský stôl tmavosivá / čierna
793.00 €
Do obchodu
Moderný dizajn rozkladacieho jedálenského stola CAPELLO si zamilujete na prvý pohľad. Pozostáva z vrchnej dosky zo skla v tmavosivom prevedení, ktorá je... Celý popis
Popis
Moderný dizajn rozkladacieho jedálenského stola CAPELLO si zamilujete na prvý pohľad. Pozostáva z vrchnej dosky zo skla v tmavosivom prevedení, ktorá je postavená na zaujímavých nohách z práškovo lakovanej ocele čiernej farby, ktoré mu pridávajú na luxuse. Ak ešte stále hľadáte jedinečný, štýlový…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 85 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 77 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.439 m3 |
| HĹBKA | 95 cm |
| ŠÍRKA 2 | 240 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 86 kg |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Capello |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 180 - 240 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / práškovaná oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá / čierna |
| MATERIÁL | sklo / práškovaná oceľ |