HALMAR Cambell rozkladací jedálenský stôl prírodná / čierna
372.00 €
Do obchodu
Jedáleň je miesto, kde sa stretne rodina pri spoločnom stole, s dobrým jedlom. Maximálne pohodlie a teplo domova Vám zabezpečí rozkladací jedálenský stôl... Celý popis
Popis
Jedáleň je miesto, kde sa stretne rodina pri spoločnom stole, s dobrým jedlom. Maximálne pohodlie a teplo domova Vám zabezpečí rozkladací jedálenský stôl CAMBELL. Vrchná doska stola je vyrobená z laminovanej MDF v prevedení prírodný dub a štíhle nožičky stola sú vyrobené z práškovo lakovanej ocele…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 44 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2663 m3 |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 43 kg |
| ŠÍRKA 2 | 180 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Cambell |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 140 - 180 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | prírodná / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná MDF / práškovaná oceľ |