HALMAR Caliber oválny rozkladací jedálenský stôl biela / dub san remo
373.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl CALIBER je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Oválna doska stola je vyrobená z bielej MDF, predlžovacia doska je... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl CALIBER je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Oválna doska stola je vyrobená z bielej MDF, predlžovacia doska je vyrobená z laminovanej MDF v dekore dub san remo. Kovové nohy sú vyrobené z ocele prírodnej farby. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 160-200x90x77…
Parametre
| HĹBKA | 90 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 41.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.225 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA 2 | 200 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Caliber |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / dub san remo |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / laminovaná MDF / oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / dub san remo |
| MATERIÁL | MDF / laminovaná MDF / oceľ |