HALMAR Brodway okrúhly jedálenský stôl biely mramor / čierna
240.00 €
Do obchodu
Elegantný štýl okrúhleho jedálenského stola BRODWAY dokonale zapasuje do moderne zariadenej jedálne či kuchyne. Dizajnová podnož vyrobená z ocele s práškovým... Celý popis
Popis
Elegantný štýl okrúhleho jedálenského stola BRODWAY dokonale zapasuje do moderne zariadenej jedálne či kuchyne. Dizajnová podnož vyrobená z ocele s práškovým nástrekom ho robí ešte luxusnejším. Vrchná doska stola je vyrobená z dyhovanej MDF a je v nádhernom prevedení biely mramor. Tento unikátny…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 24 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 110 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 25 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2048 m3 |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Brodway |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely mramor / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 3 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely mramor / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |