HALMAR Bradley rozkladací jedálenský stôl biela / dub lefkas
333.00 €
Do obchodu
Ľahkosť a jednoduchosť prúdi z pohľadu na jedinečný rozkladací jedálenský stôl BRADLEY. Na prvý pohľad pôsobí príjemne a jednoducho, ale v kombinácií s... Celý popis
Popis
Ľahkosť a jednoduchosť prúdi z pohľadu na jedinečný rozkladací jedálenský stôl BRADLEY. Na prvý pohľad pôsobí príjemne a jednoducho, ale v kombinácií s rôznymi modernými kúskami jedálenských kresiel sa stane dominantnou súčasťou Vašej jedálne alebo kuchyne. Stôl je vyrobený z dyhovanej MDF, bielej…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1372 m3 |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 35.2 kg |
| HĹBKA | 80 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 34.7 kg |
| ŠÍRKA 2 | 185 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bradley |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 140 - 185 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / dub lefkas |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / masívne drevo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / dub lefkas |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / masívne drevo |