HALMAR Bonari rozkladací jedálenský stôl biela
666.00 €
Do obchodu
Dávku ľahkosti a sviežosti so sebou prináša rozkladací jedálenský stôl BONARI. Tento luxusný stôl je nie len praktickým kusom nábytku, ale aj krásnou... Celý popis
Popis
Dávku ľahkosti a sviežosti so sebou prináša rozkladací jedálenský stôl BONARI. Tento luxusný stôl je nie len praktickým kusom nábytku, ale aj krásnou dekoráciou jedálne či kuchyne, ktorá osloví aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Materiál použitý na jeho výrobu je chrómová oceľ, lakovaná MDF…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 103.5 kg |
| ŠÍRKA 2 | 200 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4815 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 105 kg |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bonari |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF / sklo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / sklo |