HALMAR Berlin rozkladací jedálenský stôl orech medový / čierna
336.00 €
Do obchodu
Vychutnávajte si spoločné chvíle s rodinou za rozkladacím stolom BERLIN. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 140-180x85x76 cm. Je vyrobený z laminovanej MDF... Celý popis
Popis
Vychutnávajte si spoločné chvíle s rodinou za rozkladacím stolom BERLIN. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 140-180x85x76 cm. Je vyrobený z laminovanej MDF (drevovláknitá doska). Mohutné nohy stola sú z práškovanej lakovanej ocele. Farebné prevedenie vrchnej dosky je vo farbe orech medový a nohy stola sú…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 47 kg |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.231 m3 |
| HĹBKA | 85 cm |
| ŠÍRKA 2 | 180 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 76 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Berlin |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 140 - 180 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | orech medový / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | orech medový / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |