HALMAR Balrog jedálenský stôl svetlosivá / čierna
165.00 €
Do obchodu
Jedálenský stôl BALROG je aj napriek svojej jednoduchosti štýlový a elegantný. Svojim dizajnom skvele zapadne do moderného, ale aj klasického interiéru.... Celý popis
Popis
Jedálenský stôl BALROG je aj napriek svojej jednoduchosti štýlový a elegantný. Svojim dizajnom skvele zapadne do moderného, ale aj klasického interiéru. Vrchná doska stola je vyrobená z lakovanej MDF v prevedení svetlosivá a je postavená na štyroch pevných nohách vyrobených z práškovo lakovanej…
Parametre
| HĹBKA | 80 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 24.4 kg |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 25.4 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1558 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Balrog |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / práškovaná oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá / čierna |
| MATERIÁL | MDF / práškovaná oceľ |