HALMAR Balrog 2 rozkladací jedálenský stôl svetlosivá / čierna
273.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl Balrog 2 v svetlosivej a čiernej farbe je moderným doplnkom do každej jedálne. Tento stôl je vyrobený z kvalitného aglomerovaného... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl Balrog 2 v svetlosivej a čiernej farbe je moderným doplnkom do každej jedálne. Tento stôl je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - lakovanej MDF, ktorá je známa svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. Kombinácia s práškovo lakovanou oceľou dodáva stolu…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 36.2 kg |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 37.2 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| ŠÍRKA 2 | 180 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2695 m3 |
| VÝŠKA | 77 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Balrog 2 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 140 - 180 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 60 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá / čierna |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / práškovaná oceľ |