HALMAR Bacardi rozkladací jedálenský stôl dub prírodný / čierna
509.00 €
Do obchodu
Jedáleň je miesto, kde sa stretávate s rodinou a priateľmi, pri dobrom jedle či pohári vínka. Preto by ste mali dbať na správny výber nábytku, aby ste sa... Celý popis
Popis
Jedáleň je miesto, kde sa stretávate s rodinou a priateľmi, pri dobrom jedle či pohári vínka. Preto by ste mali dbať na správny výber nábytku, aby ste sa cítili pohodlne, komfortne a príjemne. Ideálnym prvkom moderne zariadenej jedálne sa stane rozkladací jedálenský stôl BACARDI. Jeho zaujímavý…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 160 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 52.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4963 m3 |
| ŠÍRKA 2 | 220 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 53.5 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bacardi |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 220 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub prírodný / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / prírodná dyha / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub prírodný / čierna |
| MATERIÁL | MDF / prírodná dyha / práškovaná oceľ |