HALMAR Avelar okrúhly sklenený jedálenský stôl čierna / biela
253.00 €
Do obchodu
Krásny okrúhly jedálenský stôl AVELAR si zaslúži obdiv. Nezvyčajný a štýlový dizajn zmodernizuje každú jedáleň či kuchyňu. Rozmery tohto dizajnového kúsku sú... Celý popis
Popis
Krásny okrúhly jedálenský stôl AVELAR si zaslúži obdiv. Nezvyčajný a štýlový dizajn zmodernizuje každú jedáleň či kuchyňu. Rozmery tohto dizajnového kúsku sú (ŠxHxV): 120x120x76 cm. Stôl stojí na nohách z čiernej práškovanej ocele. Vrchný plát stola tvorí čierne sklo a lakovaná MDF…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.189 m3 |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 37 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 120 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Avelar |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / lakovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| DRUH SKLA | farebné |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / biela |
| MATERIÁL | sklo / lakovaná MDF / práškovaná oceľ |