HALMAR Ashmore okrúhly sklenený jedálenský stôl priehľadná / prírodná
348.00 €
Do obchodu
Vzdušnosťou a čistotou oplýva okrúhly sklenený jedálenský stôl ASHMORE. Jeho dizajn a prevedenie zapadne do každej či už klasickej alebo modernej jedálne.... Celý popis
Popis
Vzdušnosťou a čistotou oplýva okrúhly sklenený jedálenský stôl ASHMORE. Jeho dizajn a prevedenie zapadne do každej či už klasickej alebo modernej jedálne. Tento stôl s priemerom 120 cm a výškou 77 cm je vyrobený z kombinácie materiálov sklo a masívne drevo. Zaujímavo riešené nohy stola sú…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 38 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 120 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| KUSOV V BALENÍ INTERNÝ | 1 ks |
| HĹBKA | 120 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1583 m3 |
| VÝŠKA | 77 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 37 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ashmore |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | číra |
| FARBA (SLOVNE) | priehľadná / prírodná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / masívne drevo |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 3 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | priehľadná / prírodná |
| MATERIÁL | sklo / masívne drevo |