HALMAR Apex 140 M jedálenský stôl dub prírodný / čierna
632.00 €
Do obchodu
Vychutnávajte si dobré jedlo v kruhu svojej rodiny a najbližších, vo Vašej modernej alebo industriálne zariadenej jedálni, s jedálenským stolom APEX 140 M.... Celý popis
Popis
Vychutnávajte si dobré jedlo v kruhu svojej rodiny a najbližších, vo Vašej modernej alebo industriálne zariadenej jedálni, s jedálenským stolom APEX 140 M. Vrchná doska stola je vyrobená z masívneho dreva v prevedení dub prírodný a jej pevné, prekrížené oceľové nohy s práškovým nástrekom čiernej…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1424 m3 |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 53 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 52 kg |
| VÝŠKA | 76 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Apex 140 M |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub prírodný / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne drevo / práškovaná oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub prírodný / čierna |
| MATERIÁL | masívne drevo / práškovaná oceľ |