HALMAR Ambrosio okrúhly jedálenský stôl mramor / čierna
211.00 €
Do obchodu
Okrúhly jedálenský stôl AMBROSIO je zaujímavý svojim dizajnom a prevedením, ktorý uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka. Materiál použitý na jeho výrobu je... Celý popis
Popis
Okrúhly jedálenský stôl AMBROSIO je zaujímavý svojim dizajnom a prevedením, ktorý uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka. Materiál použitý na jeho výrobu je práškovo lakovaná oceľ v čiernej farbe a vrchná plocha je vyrobená zo skla v prevedení biely mramor. Tento krásny kúsok s rozmermi (ŠxHxV):…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1653 m3 |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 21.5 kg |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 20 kg |
| HĹBKA | 90 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ambrosio |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | mramor / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / práškovaná oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 3 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | mramor / čierna |
| MATERIÁL | sklo / práškovaná oceľ |