ArtMLM Rošt WKL 05 MET Rozmer:: 140 x 200 cm
265.00 €
Do obchodu
Rošt WKL 160-05 MET Rošt má flexibilné panely v plastových púzdrach a kovový rám, lamely sú z borovicového dreva, prispôsobuje sa tvaru a hmotnosti tela a... Celý popis
Popis
Rošt WKL 160-05 MET
Rošt má flexibilné panely v plastových púzdrach a kovový rám, lamely sú z borovicového dreva, prispôsobuje sa tvaru a hmotnosti tela a zabezpečí tak zdravý a pohodný spánok. Rošt je vhodný ku posteli zo zostavy nábytku ALTO. Rošt je nepolohovateľný.
Materiál: borovicové drevo, kov
Rozmery:
- 120 x 200 (reálny rozmer roštu 119 x 199)
- 140 x 200 (reálny rozmer roštu 139 x 199)
- 160 x 200 (reálny rozmer roštu 159 x 197)
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Rozmer: | 140 x 200 cm |
|---|---|
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Možnosti polohovania | Nepolohovateľné |
| Regulácia tvrdosti | Nie |
| Miestnosť | Spálňa |
| Výklopný rošt | Áno |